A sors kereke

Szerző: Alex Ahndoril

Bianca Salo, az ismert színésznő Julia Stark magánnyomozó segítségét kéri, ugyanis meg van róla győződve, hogy az elhunyt vőlegénye zaklatja. Egyik éjjel a hálószobájában jelent meg, pár nappal korábban pedig a színházban járt, és felgyújtotta a nő egyik jelmezét.
Julia elkíséri Biancát a próbákra, hogy megismerje a nő kollégáit, és felmérje a köztük levő viszonyokat, mert a jelek szerint a zaklató olyasvalaki, aki otthonosan mozog a színház falai között.
Szinte senkinek sincs alibije arra az időpontra, amikor a baljós események történtek, és Julia a felszín alatt komoly feszültségeket sejt, amelyek igencsak rímelnek Shakespeare véres drámájára, a Macbethre, amit épp próbálnak.
Julia ismét a volt férje, a rendőr Sidney segítségét kéri, mivel bizonyos, hogy az elkövető – legyen akár élő, akár holt – igen veszélyes, és gyilkosságra is vetemedhet.

A sors kereke a világsikerű Joona Linna-történeteket jegyző, Lars Kepler álnéven alkotó szerzőpáros klasszikus detektívregény-sorozatának második kötete.

Paraméterek

Kötés kartonált
ISBN 9789636146566
Nyelv magyar
Oldalak száma 288
Kiadó Animus Könyvek
Fordító Erdődy Andrea
Eredeti ár: 4.790 Ft Kiadói ár: 4.311 Ft 10%
Menny.:db
Kívánságlistára teszem

Még több a szerzőtől

A rejtély kulcsa

Szerző:Alex Ahndoril
Eredeti ár: 4.790 Ft Kiadói ár: 3.832 Ft
20%